ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420 608 778 590

info@spajza.cz

O nás

Kdo jsme a co děláme

Jsme malá rodinná firma z Uherského Brodu. Z města, které je neodmyslitelnou součástí lidového Slovácka a nachází se v malebném podhůří Bílých Karpat. V krajině, která je úrodná, na tradice i zvyky bohatá. Lidé v ní ovládají léta stará řemesla, která se opírají o štědré dary přírody a rozmanitý ráz krajiny. A přesto, že se nacházíme tak blízko těchto přírodních zdrojů, a v každé druhé dědině je řada poctivých a pracovitých farmářů a zemědělců, přesto v našem městě chybělo ucelené místo, kde by si lidé mohli farmářské výrobky koupit.  Proto jsme přišli s myšlenkou otevřít v našem městě novou prodejnu poctivých potravin.

Špajza je Váš nový obchůdek, díky kterému můžete začít jíst kvalitně, zdravě a lokálně. Najdete u nás poctivé farmářské výrobky, jako jsou sýry, jogurty, uzeniny nebo čerstvé vakuované maso z volného chovu – kuřata, krůty, kačeny, husy, králíky. Dále zvěřinu, vajíčka, české či regionální produkty od menších výrobců, potraviny v bio kvalitě, kvalitní víno, pálenky z českých sadů, ale také to nejlepší ze zahraničí - delikatesy v té nejvyšší kvalitě z Itálie, Francie, Balkánu a celé Evropy. Nakoupíte u nás nejpoužívanější bezobalové zboží, zdravou výživu, přírodní výživové doplňky i ekologickou drogerii, která ovlivňuje zdraví nás i naší okolní krajiny.

Všechny výrobky jsme pro Vás pečlivě vybírali dle kritérií, které kladou nároky na poctivou surovinu, úctu k přírodě, tradiční postupy výroby a omezení chemie, dochucovadel, barviv, sladidel, ztužených tuků, hormonů a antibiotik, škodlivých éček, geneticky modifikovaných surovin a dalších nepatřičností.

Zajímali jsme se o každou firmu, její filozofii, hodnoty, snahu o ekologii, způsob výroby, i prostředí v jakém zvířata žijí a čím se krmí. Řada našich dodavatelů nese označení Regionální potravina. U spousty z nich jsme také osobně byli a k dalším se chystáme. Vše tak, abychom se sami přesvědčili o poctivosti každého výrobku a Vám proklestili cestu ke kvalitnímu stravování.

Přijďte se podívat do našeho malého farmářského obchůdku nebo si rezervujte maso prostřednictvím našeho speciálního formuláře na této stránce a začněte společně s námi jíst zase opravdové jídlo, dobré, chutné, bohaté - takové, které tělu prospívá a duši těší.

Vaše ŠPAJZA

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Špajza UB s.r.o.
Bří Lužů 121
68801 Uherský Brod
IČ: 11944234, DIČ: CZ11944234

tel.: +420 608 778 590

info@spajza.cz

Přihlášení