ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420 608 778 590

info@spajza.cz

Objednávky na maso se uzavírají každé pondělí do 10:00 hod a výdej masa bude každý pátek od 12:00 hod.

Kachní játra vykrmená “Foie Gras” 0,75 kg - zvětšit obrázek

Kachní játra vykrmená “Foie Gras” 0,75 kg

1 775 Kč / kg

Znáte tuto známou francouzskou specialitu? Foie gras nebo také vykrmená kachní játra jsou známá svojí velikostí a lahodnou chutí. Orestovaná… Zobrazit celý popis

1 331 Kč s DPH
1 157 Kč bez DPH

na objednávku

ks

  • Výrobce: TOP-Farm
  • Záruka 0 měsíců

Kachní játra vykrmená “Foie Gras” 0,75 kg


Znáte tuto známou francouzskou specialitu? Foie gras nebo také vykrmená kachní játra jsou známá svojí velikostí a lahodnou chutí. Orestovaná čerstvá játra foie gras jsou neuvěřitelnou pochoutkou. Nejčastěji jsou však konzumována ve studené podobě lahodných paštik. Játra foie gras se dokonalé hodí jako předkrm skutečně luxusní večeře.

Je možné zakoupit samostatně nebo jako součást vykrmené kachny či husy.

Cena je uvedená za váhu 0,75 kg

Hmotnost:
cca 0,75 kg (tolerance +/- 10%), konečná cena bude přepočtena dle aktuální váhy při odběru
Skladování: 0-4 °C
Země původu: Slovensko
Minimální trvanlivost při výdeji: 3 dny
Maso je vakuově balené bez použití přídavných plynů.

 

O farmě TOP-FARM

Tento chutný příběh se začal psát už v roce 2010, kdy jsme se rozhodli dělat věci lepší, zdravější a chutnější. A protože patříme mezi zaryté masožravce, náš plán byl od začátku jasný. Poskytnout spotřebitelům kvalitní maso, chované tradičním způsobem, bez přidání antibiotik a přípravků podporujících růst drůbeže do krmných směsí.

TOP-Farm patří mezi malou skupinu chovatelů a zpracovatelů hrabavé a vodní drůbeže, zabývající se tímto způsobem chovu. Důležitým aspektem způsobu zpracování naší drůbeže je, že při balícím procesu nepoužíváme žádné konzervační chemické přípravky ani plyny, které prodlužují trvanlivost masa. Drůbež nabízíme z našich vlastních chovů a kontrolovaných chovů našich partnerů. Každý chovatel absolvoval přísný audit kvality společnosti TOP-Farm.


V naší nabídce najdete slepice, kuřata, kačeny, krůty, husy, ale i vykrmené huso-kačky, nazývané Mulard. Právě toto plemeno proslavila známa francouzská delikatesa fois gras. Podobnou specialitou je naše kukuřičné kuře Prémium z volného chovu. Jeho majoritní součástí stravy, jak  to vyplívá z jeho názvu, je kukuřice. Toto kuřátko prostě musíte ochutnat!

Desáté výročí jsme v TOP-Farm oslavili velkolepě. Vytvořili jsme pro vás další chutný příběh, který můžete ochutnat vy všichni. Naše farmářské paštiky jsou ideální kombinací toho nejlepšího, co u nás najdete.

My víme, že láska se na první pohled hledá těžko, ale v tomto případě se musíte zamilovat hned pětkrát. Poctivé paštiky s domácí recepturou vás přesvědčí o tom, že láska prochází opravdu žaludkem.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Špajza UB s.r.o.
Bří Lužů 121
68801 Uherský Brod
IČ: 11944234, DIČ: CZ11944234

tel.: +420 608 778 590

info@spajza.cz

Přihlášení