ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

+420 608 778 590

info@spajza.cz

Objednávky na maso se uzavírají každé pondělí do 10:00 hod a výdej masa bude každý pátek od 12:00 hod.

Slepice s droby domácí 1,5 kg (polovina) - zvětšit obrázek

Slepice s droby domácí 1,5 kg (polovina)

193 Kč / kg

Domácí slepičí vývar je nedělní klasika. Slepice patří mezi tzv. těžší plemeno masového typu. Slepičí maso se vyznačuje tím, že… Zobrazit celý popis

290 Kč s DPH
252 Kč bez DPH

na objednávku

ks

  • Výrobce: TOP-Farm
  • Záruka 0 měsíců

Slepice s droby domácí 1,5 kg (polovina)


Domácí slepičí vývar je nedělní klasika. Slepice patří mezi tzv. těžší plemeno masového typu. Slepičí maso se vyznačuje tím, že je chutné, šťavnaté a čisté. Právě proto je výborným základem do domácích polévek. 

Cena je uvedená za váhu 1,5 kg

Hmotnost:
cca 1,5 kg (tolerance +/- 5%), konečná cena bude přepočtena dle aktuální váhy při odběru
Skladování: 0-4 °C
Země původu: Slovensko
Minimální trvanlivost při výdeji: 3 dny
Maso je vakuově balené bez použití přídavných plynů.

 

O farmě TOP-FARM

Tento chutný příběh se začal psát už v roce 2010, kdy jsme se rozhodli dělat věci lepší, zdravější a chutnější. A protože patříme mezi zaryté masožravce, náš plán byl od začátku jasný. Poskytnout spotřebitelům kvalitní maso, chované tradičním způsobem, bez přidání antibiotik a přípravků podporujících růst drůbeže do krmných směsí.

TOP-Farm patří mezi malou skupinu chovatelů a zpracovatelů hrabavé a vodní drůbeže, zabývající se tímto způsobem chovu. Důležitým aspektem způsobu zpracování naší drůbeže je, že při balícím procesu nepoužíváme žádné konzervační chemické přípravky ani plyny, které prodlužují trvanlivost masa. Drůbež nabízíme z našich vlastních chovů a kontrolovaných chovů našich partnerů. Každý chovatel absolvoval přísný audit kvality společnosti TOP-Farm.


V naší nabídce najdete slepice, kuřata, kačeny, krůty, husy, ale i vykrmené huso-kačky, nazývané Mulard. Právě toto plemeno proslavila známa francouzská delikatesa fois gras. Podobnou specialitou je naše kukuřičné kuře Prémium z volného chovu. Jeho majoritní součástí stravy, jak  to vyplívá z jeho názvu, je kukuřice. Toto kuřátko prostě musíte ochutnat!

Desáté výročí jsme v TOP-Farm oslavili velkolepě. Vytvořili jsme pro vás další chutný příběh, který můžete ochutnat vy všichni. Naše farmářské paštiky jsou ideální kombinací toho nejlepšího, co u nás najdete.

My víme, že láska se na první pohled hledá těžko, ale v tomto případě se musíte zamilovat hned pětkrát. Poctivé paštiky s domácí recepturou vás přesvědčí o tom, že láska prochází opravdu žaludkem.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Špajza UB s.r.o.
Bří Lužů 121
68801 Uherský Brod
IČ: 11944234, DIČ: CZ11944234

tel.: +420 608 778 590

info@spajza.cz

Přihlášení